تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

استراتژی حمله با ملکه (Super Archer Queen Strategy)

   

  استراتژی حمله با ملکه (Super Archer Queen Strategy)

  در چند هفته اخیر متوجه شدم که روش اتک جدیدی کشف شده است که بر روی یوتیوب نیز چندین فیلم از آن قرار داده اند. این روش اتک برای شما مقدار زیادی اکسیر سیاه به ارمغان می آورد! من هیچ اطلاعاتی از این که این روش از کجا برآمده و چه کسی آن را برای اولین بار کشف کرده است ندارم! اما باید بگویم که اگر از آن به درستی استفاده شود بسیار عالی جواب میدهد!


   

  در این روش جدید که برای غارت اکسیر سیاه است در آن از ملکه کمانداران و دسته ای از هیلرها (فرشته شفا دهنده) استفاده میشود. من متوجه شده ام که برای این نوع حمله باید همزمان از 8-10 هیلر برای شفای ملکه استفاده کرد، و من به شخصه فکر میکنم که استفاده از 8 مینیون برای پاکسازی اطراف ملکه مناسب باشد زیرا به ملکه فرصت حمله و تخریب بیشتری میدهد.

   

  به چه بیس هایی باید حمله کرد:

   معمولا این اتک باید برای بیسهایی که دارای حدود 2500 اکسیر سیاه هستند استفاده شود!  این میزان زیاد اکسیر سیاه معمولا نشان دهنده انباشته بودن مقداری از آن در ساختمان های استخراج آن (دریل سیاه) است. همچنین شما باید مطمئن شوید که مخزن اکسیر سیاه (نفت) در دسترس است و به آن میتوان دسترسی داشت و حمله کرد. اگر شما فکر میکنید که مخزن نفت کاملا دور از دسترس است بهتر است که به بیس بعدی بروید.

   

  اهمیت هیلر (فرشته شفا دهنده):

   ترکیب عملکرد هیلرها و ملکه با یکدیگر عالی میشود! بهتر است تا ملکه خود را ابتدا در جایی پیاده کنید تا به ایر دیفنس نزدیک باشد و بتواند آن را در اولین فرصت از بین ببرد. هیلرها هرگز نباید در تیر رس ساختمانهای دفاعی هوایی در زمانی که ملکه آنها را هدف گرفته است، باشند. دور از تیررس بودن هیلرها از ایر دیفنس ها (ساختمانهای دفاع هوایی) باعث کارآیی بالاتر این حمله میشود. البته قابل ذکر است که استفاده از این روش سبب ایجاد خسارت 100% نمیشود! اما غارت خوبی را به ارمغان خواهد آورد. نکته مهم دیگری که من از تماشای اتک سایرین به آن پی بردم سطح ملکه مورد نیاز بود که در حمله ای دیدم که فردی با یک ملکه سطح 8 در حدود 2000 اکسیر سیاه غارت کرده است.

   

  ترکیب ارتش سوپر ملکه:

   همانطور که پیش از این بیان شده بود فوکوس اصلی در این حمله بر روی ملکه به همراه هیلر که بخش اصلی نیروهای ارتش شما را میسازند میباشد. در ادامه ترکیب دقیق یک ارتش خوب برای این حمله بیان خواهد شدو اما برای الان من چند مورد مهم را پیش از آن ذکر میکنم. من به هیچ عنوان استفاده کمتر از 8 هیلر را به شما پیشنهاد نمیکنم ولی حتما 10 هیلر هم لازم نیست با خود ببرید. در حقیقت این امر به سطح ملکه و سطح دفاعیات دهکده ای که به آن حمله کرده اید بستگی دارد. من برای هر حمله 10 هیلر با خود میبرم ولی تنها از 8 عدد آنها استفاده میکنم. بردن 8 دیوار شکن (وال  بریکر) یا 5-6 دیوار شکن هم توصیه میشد. در آپدیت جدید ملکه کمتر با دیوارها درگیر میشود و بیشتر به هدفهای بیرون از دیوارها حمله میکند پس برای داخل کردن آن به بیس حریف نیازمند دیوارشکنها هستید.  و در آخر ساخت مینیون ها برای پر کردن بقیه بیس توصیه میشود تا هم زودتر ارتش شما آماده شود و دارک باراکس شما هم فعال باشد و مینیون ها در زمانی کوتاه با منابعی اندک ساخته میشوند. البته میتوانید بجای آنها بربر و کماندار هم بسازید.

  Queen 8xWall Breaker 10xHealer 42xminion

  2xrage spell 2xfreeze spell 1xjump spell 1xpoison spell

   

  در مورد اسپلها:

    به شدت به شما توصیه میشود تا یک اسپل سبز (پرش) هم با خود ببرید. البته نیازی نیست همیشه از آن استفاده کنید اما استفاده از آن وقتی که در مسیر اشتباهی است یا سرگرم از بین بردن دیوارها میخواهد بشود! خوب است. استفاده از اسپل خشم هم در مواقعی که چندتا از هیلرهای خود های از دست داده اید و یا ملکه شما در شرایط بدی قرار گرفته است  مناسب است مخصوصا که اسپل خشم سبب افزایش شفا توسط هیلرها میشود.

   

  چگونگی حمله:

  بعد از پیدا کردن یک بیس مناسب که دسترسی به مخزن نفت آن امکان پذیر است به روش زیر عمل میکنیم:

  1. استفاده از مینیون ها

   ازر مینیون ها برای از بین بردن ساختمانهای اطراف در حدی که جلوی ملکه خالی شود و سمت حرکت او به داخل متوجه گردد صورت میگیرد.


  Super Queen step 1

  2.  ورود ملکه:

   باید ملکه خود را در جایی که فکر میکنید مناسب است و نزدیک منابع نفتی که میخواهید غارت کنید و دور از ایر دیفنس ها است وارد زمین کنید. البته در صورتی که ایر دیفنس نزدیک و در تیر رس ملکه باشد بد نیست و میتوانید به سرعت آن را از بین ببرید.


  Super Queen step 2

  3. استفاده از هیلرها:

   هیلرها را پشت سر ملکه به سرعت رها کنید.

  4. استفاده از دیوار شکنها

  5. انداختن اسپلها:

  بعضی مواقع برای تغییر مسیر ملکه خوب است تا از اسپل پرش یا از اسپل خشم بر روی هیلرها برای شفای ملکه استفاده شود. همینطور استفاده از اسپل سم هم برای از بین بردن نیروهای داخل قلعه دشمن خوب است.

  Super Queen step 3
  Super Queen step 4
   

  حالا دیگر شما از تمام نیروها و اسپل های خود استفاده کرده اید و میتوانید صبر کنید و ببینید که ملکه شما چه کاری انجام میدهد و از هنر حمله خود لذت ببرید!

   

  در آخر در صورت استفاده شما از این روش اتک خوشحال میشویم تا تجربیات خود را با ما در بخش نظرات میان بگذارید.

   

   

   


  سرزمین کلش آف کلنز
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : ملکه ,استفاده ,حمله ,میشود ,سیاه ,هیلرها ,اکسیر سیاه ,شفای ملکه ,ملکه استفاده ,دیفنس نزدیک ,توصیه میشود ,archer queen strategy ,super archer queen ,ملکه super archer ,
  استراتژی حمله با ملکه (Super Archer Queen Strategy)

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 30 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر